Tvorba
webových stránek

Specializujeme se na vytváření imagových webů, postavených na nadčasovém designu a intenzivním uživatelském prožitku. Provedeme vás celým procesem a pomůžeme vám zformulovat klíčové vlastnosti a funkce webu. Pracujeme v nejmodernějších technologiích a optimalizujeme web pro co nejlepší možný výkon.

  • imagové jednostránkové weby
  • landing page pro kampaně
  • webové řešení pro menší a střední firmy

Jak vytváříme
webové stránky

01

Úvodní UX workshop

Jaké jsou vaše představy? Pro koho je web určený a co vše by měl umět? Než se pustíme do práce potřebujeme od vás odpovědi na mnoho otázek.

02

UX / Wireframes

I ty nejjednodušší weby potřebují být co možná nejvíce uživatelsky přívětivé. Než se pustíme do designování vše pořádně promyslíme, navrhneme a rozkreslíme.

03

Webdesign

Wireframy jsou schváleny, ale ještě než se pustíme do designován, zpracujeme vaše představy do stylescapu - souhrného moodboardu, který nám pomůže si ujasnit, že máme o designu webu stejnou představu. Po schválení stylescapu již nám nic nebrání se na plno pustit do práce.

04

Výběr technologie

Na základě požadavků na jednotlivé funkce webu, webdesignu a budgetu zvolíme optimální technologii pro stavbu webu.

05

Development

Design nasazujeme na kódování, nebo využíváme některý z webbuildingových nástrojů a za pomocí té nejlepší technologie dochází k finálnímu vytvoření webu.

Další projekt
pojďme vytvořit
společně

Obchod

michal.straka@pixelperfect.cz

+420 774 222 863