Vizuální
identita značky

Vytváříme pro vás na míru kompletní vizuální identitu značky, nebo vám pomůžeme s redesignem té stávající. Připravíme materiály pro tisk, i data pro využití v onlinu. Provedeme vás celým procesem tvorby od návrhů, až po ucelený grafický manuál.

  • nová vizuální identita / redesign
  • příprava tiskovin
  • firemní grafika

Postup naší
grafické dílny

01

Pochopení značky

Nejprve vás potřebujeme poznat. Ať už jste na trhu noví, nebo už za sebou máte nějakou historii, musíme pochopit všechny detaily, aby nová identita dokonale splynula s vaší značkou.

02

Vznikají návrhy loga

Zjistili jsme na jakých principech stojíte, co prodáváte a co se vám líbí. Na základě vašich představ vznikne několik variant loga, ze kterých následně vybíráte to, které vás vystihuje.

03

Vizuální identita

Vybrali jste favorita? Paráda! Zvolené logo dále rozpracováváme do vizuální identity. Navrhneme klíčové barvy, typografii a další grafické elementy.

04

Aplikování značky

Vizuální identitu zapracujeme do předem zvolených aplikací. Je libo vizitky? Podpisy do mailů? Speciální firemní dokumenty? Etikety? Obaly produktů?

05

Grafický manuál

Celý branding jasně ukotvíme v souhrnném grafickém manuálu značky, který vám bude sloužit jako průvodce a usnadní práci každému, kdo bude s značkou pracovat dál.

Další projekt
pojďme vytvořit
společně

Obchod

michal.straka@pixelperfect.cz

+420 774 222 863